У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6284 Рівне — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Рівне - Шепетівка номер 6284 відправляється зі станції Рівне о 11.58 і прибуває на станцію Шепетівка о 14.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6284 Рівне - Шепетівка пролягає по таким станціям як Дворецька, Басів Кут, Квасилів, Здолбунів-Пас., Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 11.58
Дворецька 12.00 1 хв  12.01 2 хв 
Басів Кут 12.06 1 хв  12.07 8 хв 
Квасилів 12.10 1 хв  12.11 12 хв 
Здолбунів-Пас. 12.18 5 хв  12.23 20 хв 
Здолбунів-Південний 12.30 1 хв  12.31 32 хв 
Семилітка 12.37 1 хв  12.38 39 хв 
Івачкове 12.41 1 хв  12.42 43 хв 
Українка 12.47 1 хв  12.48 49 хв 
Острог 12.54 1 хв  12.55 56 хв 
Могиляни 13.00 1 хв  13.01 1 г  2 хв 
Бадівка 13.06 2 хв  13.08 1 г  8 хв 
Кривин 13.15 1 хв  13.16 1 г  17 хв 
Колом'є 13.21 1 хв  13.22 1 г  23 хв 
Баранне 13.27 1 хв  13.28 1 г  29 хв 
Славута-1 13.34 1 хв  13.35 1 г  36 хв 
Цвітоха 13.44 1 хв  13.45 1 г  46 хв 
Кам'янка 13.49 1 хв  13.50 1 г  51 хв 
Шепетівка 14.00 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6284 Рівне — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031