У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6284 Рівне — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Рівне - Шепетівка номер 6284 відправляється зі станції Рівне о 11.58 і прибуває на станцію Шепетівка о 14.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6284 Рівне - Шепетівка пролягає по таким станціям як Дворецька, Басів Кут, Квасилів, Здолбунів-Пас., Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 11.58
Дворецька 12.00 1 хв  12.01 2 хв 
Басів Кут 12.06 1 хв  12.07 8 хв 
Квасилів 12.10 1 хв  12.11 12 хв 
Здолбунів-Пас. 12.18 5 хв  12.23 20 хв 
Здолбунів-Південний 12.30 1 хв  12.31 32 хв 
Семилітка 12.37 1 хв  12.38 39 хв 
Івачкове 12.41 1 хв  12.42 43 хв 
Українка 12.47 1 хв  12.48 49 хв 
Острог 12.54 1 хв  12.55 56 хв 
Могиляни 13.00 1 хв  13.01 1 г  2 хв 
Бадівка 13.06 2 хв  13.08 1 г  8 хв 
Кривин 13.15 1 хв  13.16 1 г  17 хв 
Колом'є 13.21 1 хв  13.22 1 г  23 хв 
Баранне 13.27 1 хв  13.28 1 г  29 хв 
Славута-1 13.34 1 хв  13.35 1 г  36 хв 
Цвітоха 13.44 1 хв  13.45 1 г  46 хв 
Кам'янка 13.49 1 хв  13.50 1 г  51 хв 
Шепетівка 14.00 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6284 Рівне — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031