У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Івачкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Івачкове:

Поточний розклад електричок Рівне - Івачкове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 46 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Івачкове о 18 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6286 сполученням Рівне - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Рівне і Івачкове цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Дворецька(17.48), Здолбунів-Пас.(18.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Івачкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Івачкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Івачкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рівне та Івачкове – 22.5 км. Ціна квитка на електричку Рівне Івачкове складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6286 Рівне Шепетівка 17.46
Рівне
18.26
Івачкове
40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Івачкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Івачкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Івачкове — Рівне