У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Кам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Кам'янка:

Поточний розклад електричок Рівне - Кам'янка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 48 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Кам'янка о 13 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6286 сполученням Рівне - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 4 хв. Між станціями Рівне і Кам'янка цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Дворецька(17.48), Здолбунів-Пас.(18.06), Івачкове(18.26), Могиляни(19.01), Колом'є(19.22), Цвітоха(19.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Кам'янка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Кам'янка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Кам'янка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рівне та Кам'янка – 79.6 км. Ціна квитка на електричку Рівне Кам'янка складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6284 Рівне Шепетівка 11.48
Рівне
13.44
Кам'янка
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 17.46
Рівне
19.50
Кам'янка
2 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Кам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Кам'янка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'янка — Рівне