Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Могиляни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Могиляни:

Поточний розклад електричок Рівне - Могиляни включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 36 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Могиляни о 18 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 886 сполученням Рівне - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 13 хв. Між станціями Рівне і Могиляни цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Здолбунів-Пас.(20.55), Івачкове(21.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Могиляни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Могиляни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Могиляни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6354 Ковель Могиляни 08.37
Рівне
09.38
Могиляни
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Могиляни 12.27
Рівне
13.31
Могиляни
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 17.36
Рівне
18.36
Могиляни
1 г Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 20.35
Рівне
21.48
Могиляни
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Могиляни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Могиляни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Могиляни — Рівне