У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Полтва
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Полтва:

Поточний розклад електричок Рівне - Полтва включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 00 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Полтва о 06 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092-6091 сполученням Рівне - Львів, в цьому випадку поїздка займе 3 г 53 хв. Між станціями Рівне і Полтва цей електропоїзд проїжджає 31 зупинок. Серед них Квасилів(03.10), Озеряни(03.49), Підлужжя(04.55), Михайлівка(05.29), Кути(06.12), Куткор(06.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Полтва, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Полтва ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Полтва можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рівне та Полтва – 165.7 км. Ціна квитка на електричку Рівне Полтва складає 90.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.00
Рівне
06.53
Полтва
3 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Полтва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Полтва

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтва — Рівне