У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Рокитне(39 Км)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Рокитне(39 Км):

Поточний розклад електричок Рівне - Рокитне(39 Км) включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 43 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Рокитне(39 Км) о 18 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335-6336 сполученням Здолбунів-Пас. - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Рівне і Рокитне(39 Км) цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Шпанів(17.50), Волошки(18.12), Костопіль(18.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Рокитне(39 Км), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Рокитне(39 Км) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Рокитне(39 Км) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рівне та Рокитне(39 Км) – 66.7 км. Ціна квитка на електричку Рівне Рокитне(39 Км) складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6335-6336 Здолбунів Сарни 17.43
Рівне
18.47
Рокитне(39 Км)
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Рокитне(39 Км) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Рокитне(39 Км)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рокитне(39 Км) — Рівне