У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Родатичі - Мостиська 1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Родатичі - Мостиська 1:

Поточний розклад електричок Родатичі - Мостиська 1 включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 52 хв зі станції Родатичі і прибуває на станцію Мостиська 1 о 19 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6119 сполученням Львів - Мостиська-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Родатичі і Мостиська 1 цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Бар(22.02), Хоросниця(22.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Родатичі - Мостиська 1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Родатичі Мостиська 1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Родатичі - Мостиська 1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Родатичі та Мостиська 1 – 28.7 км. Ціна квитка на електричку Родатичі Мостиська 1 складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6109* Львів Мостиська 10.10
Родатичі
10.50
Мостиська 1
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6113 Львів Мостиська 18.52
Родатичі
19.31
Мостиська 1
39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6119 Львів Мостиська 21.57
Родатичі
22.41
Мостиська 1
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Родатичі -Мостиська 1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Родатичі — Мостиська 1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мостиська 1 — Родатичі