У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6109 Львів — Мостиська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Львів - Мостиська номер 6109 відправляється зі станції Львів о 09.02 і прибуває на станцію Мостиська-2 о 11.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6109 Львів - Мостиська пролягає по таким станціям як Рудне, Суховоля, Цунів, Кам'янобрід, Братковичі, Родатичі, Княжий Міст, Заріччя(Берегове), Арламівська Воля, Мостиська 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.02
5-й Парк 09.11 2 хв  09.13 9 хв 
Рудне 09.17 1 хв  09.18 15 хв 
Зимна Вода 09.22 1 хв  09.23 20 хв 
Суховоля 09.26 2 хв  09.28 24 хв 
Мшана 09.33 1 хв  09.34 31 хв 
Цунів 09.38 1 хв  09.39 36 хв 
Затока 09.44 1 хв  09.45 42 хв 
Кам'янобрід 09.49 1 хв  09.50 47 хв 
Городок Львівський 09.55 1 хв  09.56 53 хв 
Братковичі 10.01 1 хв  10.02 59 хв 
Волчухи 10.05 1 хв  10.06 1 г  3 хв 
Родатичі 10.09 1 хв  10.10 1 г  7 хв 
Бар 10.13 1 хв  10.14 1 г  11 хв 
Княжий Міст 10.18 1 хв  10.19 1 г  16 хв 
Судова Вишня 10.23 1 хв  10.24 1 г  21 хв 
Заріччя(Берегове) 10.29 1 хв  10.30 1 г  27 хв 
Хоросниця 10.34 1 хв  10.35 1 г  32 хв 
Арламівська Воля 10.39 1 хв  10.40 1 г  37 хв 
Підгать 10.43 1 хв  10.44 1 г  41 хв 
Мостиська 1 10.50 1 хв  10.51 1 г  48 хв 
Тщенець 10.56 1 хв  10.57 1 г  54 хв 
Мостиська-2 11.03 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6109 Львів — Мостиська-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031