У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6109 Львів — Мостиська-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6109 сполученням Львів - Мостиська-2 відправляється зі станції Львів о 09.00 і прибуває на станцію Мостиська-2 о 11.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рудне, Суховоля, Цунів, Кам'янобрід, Братковичі, Родатичі, Княжий Міст, Заріччя(Берегове), Арламівська Воля, Мостиська 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.00
5-й Парк 09.09 2 хв  09.11 9 хв 
Рудне 09.15 1 хв  09.16 15 хв 
Зимна Вода 09.20 1 хв  09.21 20 хв 
Суховоля 09.24 2 хв  09.26 24 хв 
Мшана 09.31 1 хв  09.32 31 хв 
Цунів 09.37 1 хв  09.38 37 хв 
Затока 09.43 1 хв  09.44 43 хв 
Кам'янобрід 09.48 1 хв  09.49 48 хв 
Городок Львівський 09.54 1 хв  09.55 54 хв 
Братковичі 10.01 1 хв  10.02 1 г  1 хв 
Волчухи 10.05 1 хв  10.06 1 г  5 хв 
Родатичі 10.09 1 хв  10.10 1 г  9 хв 
Бар 10.13 1 хв  10.14 1 г  13 хв 
Княжий Міст 10.18 1 хв  10.19 1 г  18 хв 
Судова Вишня 10.23 1 хв  10.24 1 г  23 хв 
Заріччя(Берегове) 10.29 1 хв  10.30 1 г  29 хв 
Хоросниця 10.34 1 хв  10.35 1 г  34 хв 
Арламівська Воля 10.39 1 хв  10.40 1 г  39 хв 
Підгать 10.43 1 хв  10.44 1 г  43 хв 
Мостиська 1 10.50 1 хв  10.51 1 г  50 хв 
Тщенець 10.56 1 хв  10.57 1 г  56 хв 
Мостиська-2 11.03 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6109 Львів — Мостиська-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728