У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогатин - Ходорів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рогатин - Ходорів:

Поточний розклад електричок Рогатин - Ходорів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 45 хв зі станції Рогатин і прибуває на станцію Ходорів о 13 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Рогатин і Ходорів цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рогатин - Ходорів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рогатин Ходорів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рогатин - Ходорів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рогатин та Ходорів – 26.9 км. Ціна квитка на електричку Рогатин Ходорів складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Тернопіль Ходорів 12.45
Рогатин
13.55
Ходорів
1 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рогатин -Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рогатин — Ходорів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ходорів — Рогатин