У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогозянка - Подвірки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рогозянка - Подвірки:

Поточний розклад електричок Рогозянка - Подвірки включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 26 хв зі станції Рогозянка і прибуває на станцію Подвірки о 12 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6169-6170 сполученням Золочів - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Рогозянка і Подвірки цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Феськи(05.57), Пересічна(06.13), Шпаківка(06.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рогозянка - Подвірки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рогозянка Подвірки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рогозянка - Подвірки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рогозянка та Подвірки – 25.0 км. Ціна квитка на електричку Рогозянка Подвірки складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6169-6170 Золочів Харків 05.53
Рогозянка
06.40
Подвірки
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6173 Золочів Харків 06.22
Рогозянка
07.04
Подвірки
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6177 Золочів Харків 11.26
Рогозянка
12.05
Подвірки
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6179* Золочів Харків 18.02
Рогозянка
18.47
Подвірки
45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рогозянка -Подвірки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рогозянка — Подвірки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Подвірки — Рогозянка