У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне - Венеславівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рокитне - Венеславівка:

Поточний розклад електричок Рокитне - Венеславівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 26 хв зі станції Рокитне і прибуває на станцію Венеславівка о 12 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6683 сполученням Кременчук - Гадяч, в цьому випадку поїздка займе 4 г 15 хв. Між станціями Рокитне і Венеславівка цей електропоїзд проїжджає 26 зупинок. Серед них 7 Км(08.31), Устинівка(09.04), 232 Км(09.40), Шишаки(10.45), Сенча(11.37), Коновалове(12.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рокитне - Венеславівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рокитне Венеславівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рокитне - Венеславівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рокитне та Венеславівка – 172.0 км. Ціна квитка на електричку Рокитне Венеславівка складає 49.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6683 Кременчук Гадяч 08.26
Рокитне
12.41
Венеславівка
4 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рокитне -Венеславівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокитне — Венеславівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Венеславівка — Рокитне