У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Коновалове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромодан - Коновалове:

Поточний розклад електричок Ромодан - Коновалове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 05 хв зі станції Ромодан і прибуває на станцію Коновалове о 12 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6683 сполученням Кременчук - Гадяч, в цьому випадку поїздка займе 1 г 22 хв. Між станціями Ромодан і Коновалове цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Дубровський кінний завод(11.18), Лохвиця(12.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромодан - Коновалове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромодан Коновалове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромодан - Коновалове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромодан та Коновалове – 55.8 км. Ціна квитка на електричку Ромодан Коновалове складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6683 Кременчук Гадяч 11.05
Ромодан
12.27
Коновалове
1 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромодан -Коновалове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Коновалове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Коновалове — Ромодан