У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Матлахове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромодан - Матлахове:

Поточний розклад електричок Ромодан - Матлахове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 35 хв зі станції Ромодан і прибуває на станцію Матлахове о 14 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6543-6931 сполученням Ромодан - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 0 хв. Між станціями Ромодан і Матлахове цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Дубровський кінний завод(11.49), Лохвиця(12.38), Андріяшівка(13.18), Ромни(13.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромодан - Матлахове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромодан Матлахове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромодан - Матлахове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромодан та Матлахове – 117.9 км. Ціна квитка на електричку Ромодан Матлахове складає 35.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6543-6931 Ромодан Бахмач 11.35
Ромодан
14.35
Матлахове
3 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромодан -Матлахове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Матлахове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Матлахове — Ромодан