У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Матлахове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Матлахове:

Актуальний розклад електричок по станції Матлахове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Матлахове з такими станціями і населеними пунктами як Ромодан, Бахмач-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 23 хв до пункту призначення Бахмач-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Талалаївка, Рогинці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Матлахове відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ромодан - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Ромодан. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Матлахове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6932-6544 Бахмач Ромодан 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6934-6546 Бахмач Ромодан 14.26 1 хв  14.27 Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 15.40 1 хв  15.41 Курсує щоденно - переглянути
6545-6933 Ромодан Бахмач 22.22 1 хв  22.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Матлахове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Матлахове