У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Матлахове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Матлахове:

Актуальний розклад електричок по станції Матлахове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Матлахове з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ромни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 52 хв до пункту призначення Ромни. Найближчі станції та зупинні пункти Рогинці, Талалаївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Матлахове відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Ромни, Ромодан - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Матлахове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6935 Ромни Бахмач 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6936 Бахмач Ромни 09.54 1 хв  09.55 Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 14.35 1 хв  14.36 Курсує щоденно - переглянути
6934 Бахмач Ромни 16.51 1 хв  16.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Матлахове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Матлахове