У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Терни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромодан - Терни:

Поточний розклад електричок Ромодан - Терни включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 20 хв зі станції Ромодан і прибуває на станцію Терни о 23 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6361 сполученням Ромодан - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Ромодан і Терни цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромодан - Терни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромодан Терни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромодан - Терни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромодан та Терни – 24.0 км. Ціна квитка на електричку Ромодан Терни складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6361 Ромодан Гребінка 05.51
Ромодан
06.28
Терни
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6721-6363 Полтава Гребінка 11.29
Ромодан
12.03
Терни
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6723-6365 Яреськи Гребінка 14.33
Ромодан
15.06
Терни
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 23.20
Ромодан
23.53
Терни
33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромодан -Терни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Терни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Терни — Ромодан