У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6361 Ромодан — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ромодан - Гребінка номер 6361 відправляється зі станції Ромодан о 05.51 і прибуває на станцію Гребінка о 07.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6361 Ромодан - Гребінка пролягає по таким станціям як 200 Км, Тарнавщина, Солоницька, Терни, Лубни, Стронське, Вили, Іванівка, Лазірки, 147 Км, 143 Км, Бесідівщина, 136 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ромодан – Гребінка складає 21.00 гривень. Відстань між станціями – 48.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 05.51
200 Км 05.59 2 хв  06.01 8 хв 
Тарнавщина 06.07 1 хв  06.08 16 хв 
Солоницька 06.20 1 хв  06.21 29 хв 
Терни 06.28 1 хв  06.29 37 хв 
Лубни 06.36 2 хв  06.38 45 хв 
Стронське 06.44 1 хв  06.45 53 хв 
Вили 06.52 1 хв  06.53 1 г  1 хв 
Іванівка 07.00 1 хв  07.01 1 г  9 хв 
Лазірки 07.08 1 хв  07.09 1 г  17 хв 
147 Км 07.13 1 хв  07.14 1 г  22 хв 
143 Км 07.17 1 хв  07.18 1 г  26 хв 
Бесідівщина 07.21 1 хв  07.22 1 г  30 хв 
136 Км 07.26 1 хв  07.27 1 г  35 хв 
Гребінка 07.32 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6361 Ромодан — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930