У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рось - Козятин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рось - Козятин:

Поточний розклад електричок Рось - Козятин включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 54 хв зі станції Рось і прибуває на станцію Козятин о 19 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6291 сполученням Погребище-1 - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 44 хв. Між станціями Рось і Козятин цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Староустенці(05.10), Чернячий Хутір(05.46), Роставиця(06.04), Махаринці(06.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рось - Козятин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рось Козятин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рось - Козятин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рось та Козятин – 45.6 км. Ціна квитка на електричку Рось Козятин складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291 Погребище-1 Козятин 04.56
Рось
06.40
Козятин-1
1 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
6295 Погребище-1 Козятин 17.54
Рось
19.36
Козятин-1
1 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6294-6295 Жашків Козятин 17.54
Рось
19.36
Козятин-1
1 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рось -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рось — Козятин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Козятин — Рось