У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рось - Ржевуська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рось - Ржевуська:

Поточний розклад електричок Рось - Ржевуська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 41 хв зі станції Рось і прибуває на станцію Ржевуська о 22 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6296 сполученням Козятин-1 - Погребище-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Рось і Ржевуська цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рось - Ржевуська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рось Ржевуська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рось - Ржевуська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рось та Ржевуська – 9.0 км. Ціна квитка на електричку Рось Ржевуська складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292 Козятин Погребище-1 11.33
Рось
11.45
Ржевуська
12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6292-6293 Козятин Жашків 11.33
Рось
11.45
Ржевуська
12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6296 Козятин Погребище-1 22.41
Рось
22.53
Ржевуська
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рось -Ржевуська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рось — Ржевуська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ржевуська — Рось