У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ржевуська - Рось
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ржевуська - Рось:

Поточний розклад електричок Ржевуська - Рось включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 43 хв зі станції Ржевуська і прибуває на станцію Рось о 04 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6295 сполученням Погребище-1 - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Ржевуська і Рось цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ржевуська - Рось, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ржевуська Рось ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ржевуська - Рось можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ржевуська та Рось – 9.0 км. Ціна квитка на електричку Ржевуська Рось складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291 Погребище-1 Козятин 04.43
Ржевуська
04.55
Рось
12 хв Курсує щоденно - переглянути
6294-6295 Жашків Козятин 17.36
Ржевуська
17.49
Рось
13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6295 Погребище-1 Козятин 17.36
Ржевуська
17.49
Рось
13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ржевуська -Рось можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ржевуська — Рось

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рось — Ржевуська