У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Росолівці - Дачна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Росолівці - Дачна:

Поточний розклад електричок Росолівці - Дачна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 08 хв зі станції Росолівці і прибуває на станцію Дачна о 05 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Росолівці і Дачна цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Росолівці - Дачна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Росолівці Дачна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Росолівці - Дачна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Росолівці та Дачна – 4.8 км. Ціна квитка на електричку Росолівці Дачна складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 05.08
Росолівці
05.16
Дачна
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Росолівці -Дачна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Росолівці — Дачна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дачна — Росолівці