У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Росолівці - Старі Бейзими
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Росолівці - Старі Бейзими:

Поточний розклад електричок Росолівці - Старі Бейзими включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 05 хв зі станції Росолівці і прибуває на станцію Старі Бейзими о 19 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6372 сполученням Гречани - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Росолівці і Старі Бейзими цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Росолівці - Старі Бейзими, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Росолівці Старі Бейзими ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Росолівці - Старі Бейзими можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Росолівці та Старі Бейзими – 23.1 км. Ціна квитка на електричку Росолівці Старі Бейзими складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6372 Гречани Шепетівка 19.05
Росолівці
19.43
Старі Бейзими
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Росолівці -Старі Бейзими можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Росолівці — Старі Бейзими

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Старі Бейзими — Росолівці