У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Росолівці - Заруддя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Росолівці - Заруддя:

Поточний розклад електричок Росолівці - Заруддя включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 08 хв зі станції Росолівці і прибуває на станцію Заруддя о 06 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 1 г 8 хв. Між станціями Росолівці і Заруддя цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Дачна(05.16), Красилів(05.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Росолівці - Заруддя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Росолівці Заруддя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Росолівці - Заруддя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Росолівці та Заруддя – 43.0 км. Ціна квитка на електричку Росолівці Заруддя складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 05.08
Росолівці
06.16
Заруддя
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Росолівці -Заруддя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Росолівці — Заруддя

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заруддя — Росолівці