У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заруддя - Росолівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заруддя - Росолівці:

Поточний розклад електричок Заруддя - Росолівці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 56 хв зі станції Заруддя і прибуває на станцію Росолівці о 19 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6372 сполученням Гречани - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 8 хв. Між станціями Заруддя і Росолівці цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Западинці(18.05), Старокостянтинів 1(18.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заруддя - Росолівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заруддя Росолівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заруддя - Росолівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заруддя та Росолівці – 43.0 км. Ціна квитка на електричку Заруддя Росолівці складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6372 Гречани Шепетівка 17.56
Заруддя
19.04
Росолівці
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заруддя -Росолівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заруддя — Росолівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Росолівці — Заруддя