У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роставиця - Плановий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роставиця - Плановий:

Поточний розклад електричок Роставиця - Плановий включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 05 хв зі станції Роставиця і прибуває на станцію Плановий о 06 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6295 сполученням Погребище-1 - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Роставиця і Плановий цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роставиця - Плановий, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роставиця Плановий ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роставиця - Плановий можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роставиця та Плановий – 10.0 км. Ціна квитка на електричку Роставиця Плановий складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291 Погребище-1 Козятин 06.05
Роставиця
06.25
Плановий
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6294-6295 Жашків Козятин 18.55
Роставиця
19.17
Плановий
22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6295 Погребище-1 Козятин 18.55
Роставиця
19.17
Плановий
22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роставиця -Плановий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роставиця — Плановий

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Плановий — Роставиця