У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роставиця - Староустенці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роставиця - Староустенці:

Поточний розклад електричок Роставиця - Староустенці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 27 хв зі станції Роставиця і прибуває на станцію Староустенці о 11 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6296 сполученням Козятин-1 - Погребище-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 52 хв. Між станціями Роставиця і Староустенці цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Дерганівка(21.46), Зарудинці(22.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роставиця - Староустенці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роставиця Староустенці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роставиця - Староустенці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роставиця та Староустенці – 23.6 км. Ціна квитка на електричку Роставиця Староустенці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 10.27
Роставиця
11.17
Староустенці
50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6292 Козятин Погребище-1 10.27
Роставиця
11.17
Староустенці
50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6296 Козятин Погребище-1 21.37
Роставиця
22.29
Староустенці
52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роставиця -Староустенці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роставиця — Староустенці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Староустенці — Роставиця