У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ровне - Чинадієве(оп)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ровне - Чинадієве(оп):

Поточний розклад електричок Ровне - Чинадієве(оп) включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 54 хв зі станції Ровне і прибуває на станцію Чинадієве(оп) о 08 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 57 хв. Між станціями Ровне і Чинадієве(оп) цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ровне - Чинадієве(оп), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ровне Чинадієве(оп) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ровне - Чинадієве(оп) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ровне та Чинадієве(оп) – 29.7 км. Ціна квитка на електричку Ровне Чинадієве(оп) складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 06.54
Ровне
08.51
Чинадієве(оп)
1 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ровне -Чинадієве(оп) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ровне — Чинадієве(оп)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чинадієве(оп) — Ровне