У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502-6166 Чоп — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чоп - Львів номер 6502-6166 відправляється зі станції Чоп о 05.50 і прибуває на станцію Львів о 14.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 60 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6502-6166 Чоп - Львів пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево-Перевалочна, Карпати, Вовчий, Скотарське, Тухля, Любинці, Більче, Щирець 1, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Чоп – Львів складає 0.00 гривень. Відстань між станціями – 273.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

11 квітня 2024р. поїзд курсуватиме зміненим розкладом: до ст.Мукачево діючим-Мукачево 07.23-08.30 Мукачево-Прилад. 08.34 Кольчино 08.39-08.40 з.п. Чинадійово- 08.46-08.47 Чинадійово 08.50- 08.51 Карпати 08.56-08.57 Пасіка 09.00-09.01 Драчино 09.05-09.06 Свалява 09.10-09.12 Неліпино 09.16-09.17 Сасівка 09.20-09.21 Вовчий 09.27-09.28 Оса 09.34-09.35 Занька 09.40-09.41 Яблунів 09.47-09.48 Воловець 09.54 Гукливий 10.06-10.07 Скотарське 10.15-10.16 Скотарське-2 10.22 Бескид 10.27-10.28 Опорець 10.34-10.35 Лавочне 10.40-10.41-далі діючим розкладом 12 квітня 2024р. поїзд курсуватиме зміненим розкладом: до ст. Мукачево діючим -Мукачево 07.23-08.30 Мукачево-Прилад. 08.34 Кольчино 08.39-08.40 з.п. Чинадійово- 08.46-08.47 Чинадійово 08.50- 08.51 Карпати 08.56-08.57 Пасіка 09.00-09.01 Драчино 09.05-09.06 Свалява 09.10-09.12 Неліпино 09.16-09.17 Сасівка 09.20-09.21 Вовчий 09.27-09.28 Оса 09.34-09.35 Занька 09.40-09.41 Яблунів 09.47-09.48 Воловець 09.54 Гукливий 10.06-10.07 Скотарське 10.15-10.16 Скотарське-2 10.22 Бескид 10.27-10.28 Опорець 10.34-10.35 Лавочне 10.40-10.41-далі діючим розкладом Увага пасажирам! 24, 25, 26, 27 квітня 2024 року рух поїзда № 6166/6502 Чоп – Лавочне – Львів відправленням із Чопа буде змінено: до Мукачево діючим розкладом, Мукачево 07.23-08.25 Кольчино 08.35- 08.36 з.п. Чинадійово-2 08.42-08.43 Чинадійово 08.46-08.47 Карпати 08.52-08.53 Пасіка 08.56-08.57 Драчино 09.01-09.02 Свалява 09.06- 09.08 Неліпино 09.13-09.14 Сасівка 09.18-09.19 Вовчий 09.28-09.29 Оса 09.35-09.36 Занька 09.41-09.42 Яблунів 09.48-09.49 Воловець 09.55- 09.57 Гукливий 10.03-10.04 Скотарське 10.10-10.11 Скотарське-2 10.17 Бескид 10.23-10.24 Опорець 10.30-10.31 Лавочне 10.36-10.37 Тернівка 10.43-10.44 Славське 10.52-10.54 Тухля 11.06-11.07 Гребенів 11.17-11.18 Сколе 11.28-11.30 Верх.-Синьовидне 11.40-11.41 Ниж.Синьовидне 11.47-11.48 Ниж. Стинава 11.52-11.53 Любинці 11.58- 11.59 Гірне 12.04-12.05 Конюхів 12.11-12.12 Стрий 12.23-12.38 Угерсько 12.46-12.47 П`ятничани 12.51-12.52 Біл

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 05.50
Чоп-Перев. 05.53 1 хв  05.54 3 хв 
Мінеральне 05.59 1 хв  06.00 9 хв 
Есень-платформа 06.06 1 хв  06.07 16 хв 
Есень 06.12 2 хв  06.14 22 хв 
Свобода 06.20 1 хв  06.21 30 хв 
Батьово 06.26 8 хв  06.34 36 хв 
1727 Км 06.40 1 хв  06.41 50 хв 
Ровне 06.46 1 хв  06.47 56 хв 
Баркасове 06.51 1 хв  06.52 1 г  1 хв 
Страбичово 07.04 1 хв  07.05 1 г  14 хв 
Ключарки 07.13 1 хв  07.14 1 г  23 хв 
Мукачево-Перевалочна 07.19 1 хв  07.20 1 г  29 хв 
Мукачево 07.23 1 г 11 хв  08.34 1 г  33 хв 
Мукачево-Прилад 08.38 1 хв  08.39 2 г  48 хв 
Кольчине 08.44 1 хв  08.45 2 г  54 хв 
Чинадієве(оп) 08.51 1 хв  08.52 3 г  1 хв 
Чинадієве 08.55 1 хв  08.56 3 г  5 хв 
Карпати 09.01 1 хв  09.02 3 г  11 хв 
Пасіка 09.05 1 хв  09.06 3 г  15 хв 
Драчино 09.10 1 хв  09.11 3 г  20 хв 
Свалява 09.15 2 хв  09.17 3 г  25 хв 
Неліпино 09.21 1 хв  09.22 3 г  31 хв 
Сасівка 09.25 1 хв  09.26 3 г  35 хв 
Вовчий 09.32 1 хв  09.33 3 г  42 хв 
1662 Км 09.39 1 хв  09.40 3 г  49 хв 
Занька 09.45 1 хв  09.46 3 г  55 хв 
Яблунів 09.52 1 хв  09.53 4 г  2 хв 
Воловець 09.59 2 хв  10.01 4 г  9 хв 
Гукливий 10.07 1 хв  10.08 4 г  17 хв 
Скотарське 10.14 1 хв  10.15 4 г  24 хв 
Бескит 10.27 1 хв  10.28 4 г  37 хв 
Опорець 10.34 1 хв  10.35 4 г  44 хв 
Лавочне 10.40 1 хв  10.41 4 г  50 хв 
Тернавка 10.47 1 хв  10.48 4 г  57 хв 
Славське 10.56 2 хв  10.58 5 г  6 хв 
Тухля 11.10 1 хв  11.11 5 г  20 хв 
Гребенів 11.21 1 хв  11.22 5 г  31 хв 
Сколе 11.32 2 хв  11.34 5 г  42 хв 
Верхнє Синьовидне 11.44 1 хв  11.45 5 г  54 хв 
Нижнє Синьовидне 11.51 1 хв  11.52 6 г  1 хв 
Стинава Нижня 11.56 1 хв  11.57 6 г  6 хв 
Любинці 12.02 1 хв  12.03 6 г  12 хв 
Гірне 12.08 1 хв  12.09 6 г  18 хв 
Конюхів 12.15 1 хв  12.16 6 г  25 хв 
Стрий 12.27 15 хв  12.42 6 г  37 хв 
Угерсько 12.50 1 хв  12.51 7 г 
П'ятничани 12.55 1 хв  12.56 7 г  5 хв 
Більче 13.00 1 хв  13.01 7 г  10 хв 
Пісочна 13.08 1 хв  13.09 7 г  18 хв 
Миколаїв-Дністровський 13.16 2 хв  13.18 7 г  26 хв 
Задорожна 13.23 1 хв  13.24 7 г  33 хв 
Черкаси Львівські 13.29 1 хв  13.30 7 г  39 хв 
Дмитрія 13.34 1 хв  13.35 7 г  44 хв 
Щирець 1 13.39 1 хв  13.40 7 г  49 хв 
Щирець 2 13.43 1 хв  13.44 7 г  53 хв 
Семенівка 13.48 1 хв  13.49 7 г  58 хв 
Пустомити 13.53 3 хв  13.56 8 г  3 хв 
Глинна Наварія 14.00 1 хв  14.01 8 г  10 хв 
Оброшин 14.07 1 хв  14.08 8 г  17 хв 
Скнилів 14.14 2 хв  14.16 8 г  24 хв 
Львів 14.25 8 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6502-6166 Чоп — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031