У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502-6166 Чоп — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чоп - Львів номер 6502-6166 відправляється зі станції Чоп о 06.08 і прибуває на станцію Львів о 14.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 60 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6502-6166 Чоп - Львів пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево-Перевалочна, Карпати, Вовчий, Скотарське, Тухля, Любинці, Більче, Щирець 1, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 06.08
Чоп-Перев. 06.10 1 хв  06.11 2 хв 
Мінеральне 06.17 1 хв  06.18 9 хв 
Есень-платформа 06.22 1 хв  06.23 14 хв 
Есень 06.27 1 хв  06.28 19 хв 
Свобода 06.32 1 хв  06.33 24 хв 
Батьово 06.37 2 хв  06.39 29 хв 
1727 Км 06.45 1 хв  06.46 37 хв 
Ровне 06.51 1 хв  06.52 43 хв 
Баркасове 06.57 1 хв  06.58 49 хв 
Страбичово 07.10 1 хв  07.11 1 г  2 хв 
Ключарки 07.18 1 хв  07.19 1 г  10 хв 
Мукачево-Перевалочна 07.23 1 хв  07.24 1 г  15 хв 
Мукачево 07.27 1 г 5 хв  08.32 1 г  19 хв 
Мукачево-Прилад 08.35 1 хв  08.36 2 г  27 хв 
Кольчине 08.41 1 хв  08.42 2 г  33 хв 
Чинадієве(оп) 08.47 1 хв  08.48 2 г  39 хв 
Чинадієве 08.51 1 хв  08.52 2 г  43 хв 
Карпати 08.57 1 хв  08.58 2 г  49 хв 
Пасіка 09.02 1 хв  09.03 2 г  54 хв 
Драчино 09.07 1 хв  09.08 2 г  59 хв 
Свалява 09.12 2 хв  09.14 3 г  4 хв 
Неліпино 09.18 1 хв  09.19 3 г  10 хв 
Сасівка 09.22 1 хв  09.23 3 г  14 хв 
Вовчий 09.29 1 хв  09.30 3 г  21 хв 
1662 Км 09.36 1 хв  09.37 3 г  28 хв 
Занька 09.42 1 хв  09.43 3 г  34 хв 
Яблунів 09.49 1 хв  09.50 3 г  41 хв 
Воловець 09.56 2 хв  09.58 3 г  48 хв 
Гукливий 10.04 1 хв  10.05 3 г  56 хв 
Скотарське 10.11 1 хв  10.12 4 г  3 хв 
Бескит 10.24 1 хв  10.25 4 г  16 хв 
Опорець 10.31 1 хв  10.32 4 г  23 хв 
Лавочне 10.37 3 хв  10.40 4 г  29 хв 
Тернавка 10.46 1 хв  10.47 4 г  38 хв 
Славське 10.58 2 хв  11.00 4 г  50 хв 
Тухля 11.13 3 хв  11.16 5 г  5 хв 
Гребенів 11.28 3 хв  11.31 5 г  20 хв 
Сколе 11.42 1 хв  11.43 5 г  34 хв 
Верхнє Синьовидне 11.56 3 хв  11.59 5 г  48 хв 
Нижнє Синьовидне 12.05 1 хв  12.06 5 г  57 хв 
Стинава Нижня 12.10 1 хв  12.11 6 г  2 хв 
Любинці 12.16 2 хв  12.18 6 г  8 хв 
Гірне 12.22 1 хв  12.23 6 г  14 хв 
Конюхів 12.29 1 хв  12.30 6 г  21 хв 
Стрий 12.40 5 хв  12.45 6 г  32 хв 
Угерсько 12.53 1 хв  12.54 6 г  45 хв 
П'ятничани 12.58 1 хв  12.59 6 г  50 хв 
Більче 13.03 1 хв  13.04 6 г  55 хв 
Пісочна 13.11 1 хв  13.12 7 г  3 хв 
Миколаїв-Дністровський 13.19 2 хв  13.21 7 г  11 хв 
Задорожна 13.26 1 хв  13.27 7 г  18 хв 
Черкаси Львівські 13.31 1 хв  13.32 7 г  23 хв 
Дмитрія 13.36 1 хв  13.37 7 г  28 хв 
Щирець 1 13.41 1 хв  13.42 7 г  33 хв 
Щирець 2 13.45 1 хв  13.46 7 г  37 хв 
Семенівка 13.50 1 хв  13.51 7 г  42 хв 
Пустомити 13.55 3 хв  13.58 7 г  47 хв 
Глинна Наварія 14.02 1 хв  14.03 7 г  54 хв 
Оброшин 14.10 1 хв  14.11 8 г  2 хв 
Скнилів 14.17 2 хв  14.19 8 г  9 хв 
Львів 14.30 8 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6502-6166 Чоп — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728