У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Чоп — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чоп - Львів номер 6502 відправляється зі станції Чоп о 06.03 і прибуває на станцію Львів о 14.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 60 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6502 Чоп - Львів пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево-Перевалочна, Карпати, Вовчий, Скотарське, Тухля, Любинці, Більче, Щирець 1, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 06.03
Чоп-Перев. 06.05 1 хв  06.06 2 хв 
Мінеральне 06.12 1 хв  06.13 9 хв 
Есень-платформа 06.17 1 хв  06.18 14 хв 
Есень 06.22 1 хв  06.23 19 хв 
Свобода 06.27 1 хв  06.28 24 хв 
Батьово 06.32 2 хв  06.34 29 хв 
1727 Км 06.40 1 хв  06.41 37 хв 
Ровне 06.46 1 хв  06.47 43 хв 
Баркасове 06.52 1 хв  06.53 49 хв 
Страбичово 07.05 1 хв  07.06 1 г  2 хв 
Ключарки 07.13 1 хв  07.14 1 г  10 хв 
Мукачево-Перевалочна 07.18 1 хв  07.19 1 г  15 хв 
Мукачево 07.22 1 г 8 хв  08.30 1 г  19 хв 
Мукачево-Прилад 08.33 1 хв  08.34 2 г  30 хв 
Кольчине 08.39 4 хв  08.43 2 г  36 хв 
Чинадієве(оп) 08.47 1 хв  08.48 2 г  44 хв 
Чинадієве 08.51 1 хв  08.52 2 г  48 хв 
Карпати 08.57 1 хв  08.58 2 г  54 хв 
Пасіка 09.02 1 хв  09.03 2 г  59 хв 
Драчино 09.07 1 хв  09.08 3 г  4 хв 
Свалява 09.12 2 хв  09.14 3 г  9 хв 
Неліпино 09.18 1 хв  09.19 3 г  15 хв 
Сасівка 09.22 1 хв  09.23 3 г  19 хв 
Вовчий 09.29 1 хв  09.30 3 г  26 хв 
1662 Км 09.36 1 хв  09.37 3 г  33 хв 
Занька 09.42 1 хв  09.43 3 г  39 хв 
Яблунів 09.49 1 хв  09.50 3 г  46 хв 
Воловець 09.56 2 хв  09.58 3 г  53 хв 
Гукливий 10.04 1 хв  10.05 4 г  1 хв 
Скотарське 10.11 1 хв  10.12 4 г  8 хв 
Бескит 10.24 1 хв  10.25 4 г  21 хв 
Опорець 10.31 1 хв  10.32 4 г  28 хв 
Лавочне 10.37 3 хв  10.40 4 г  34 хв 
Тернавка 10.46 1 хв  10.47 4 г  43 хв 
Славське 10.55 2 хв  10.57 4 г  52 хв 
Тухля 11.09 1 хв  11.10 5 г  6 хв 
Гребенів 11.21 1 хв  11.22 5 г  18 хв 
Сколе 11.32 2 хв  11.34 5 г  29 хв 
Верхнє Синьовидне 11.45 1 хв  11.46 5 г  42 хв 
Нижнє Синьовидне 11.51 1 хв  11.52 5 г  48 хв 
Стинава Нижня 11.55 1 хв  11.56 5 г  52 хв 
Любинці 12.00 1 хв  12.01 5 г  57 хв 
Гірне 12.05 1 хв  12.06 6 г  2 хв 
Конюхів 12.11 1 хв  12.12 6 г  8 хв 
Стрий 12.22 3 хв  12.25 6 г  19 хв 
Угерсько 12.33 1 хв  12.34 6 г  30 хв 
П'ятничани 12.38 1 хв  12.39 6 г  35 хв 
Більче 12.43 1 хв  12.44 6 г  40 хв 
Пісочна 12.51 1 хв  12.52 6 г  48 хв 
Миколаїв-Дністровський 12.59 2 хв  13.01 6 г  56 хв 
Задорожна 13.06 1 хв  13.07 7 г  3 хв 
Черкаси Львівські 13.11 1 хв  13.12 7 г  8 хв 
Дмитрія 13.16 1 хв  13.17 7 г  13 хв 
Щирець 1 13.21 1 хв  13.22 7 г  18 хв 
Щирець 2 13.25 1 хв  13.26 7 г  22 хв 
Семенівка 13.30 1 хв  13.31 7 г  27 хв 
Пустомити 13.35 3 хв  13.38 7 г  32 хв 
Глинна Наварія 13.42 1 хв  13.43 7 г  39 хв 
Оброшин 13.50 1 хв  13.51 7 г  47 хв 
Скнилів 13.57 2 хв  13.59 7 г  54 хв 
Львів 14.10 8 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6502 Чоп — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28