У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Роздільна-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздільна - Роздільна-1:

Поточний розклад електричок Роздільна - Роздільна-1 включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 56 хв зі станції Роздільна і прибуває на станцію Роздільна-1 о 20 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6257 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Роздільна і Роздільна-1 цей електропоїзд проїжджає 54 зупинок. Серед них Вапнярка(), Кодима(16.36), Борщі(17.26), Перше Травня(18.29), Надія(19.48), Жовтнева(21.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздільна - Роздільна-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздільна Роздільна-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздільна - Роздільна-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздільна та Роздільна-1 – 5.0 км. Ціна квитка на електричку Роздільна Роздільна-1 складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздільна -Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Роздільна-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Роздільна-1 — Роздільна