У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна Сортувальна - Одеса-Головна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздільна Сортувальна - Одеса-Головна:

Поточний розклад електричок Роздільна Сортувальна - Одеса-Головна включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 25 хв зі станції Роздільна Сортувальна і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6255 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 59 хв. Між станціями Роздільна Сортувальна і Одеса-Головна цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Роздільна-1(12.16), Вигода(13.19), Одеса-Мала(14.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздільна Сортувальна - Одеса-Головна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздільна Сортувальна Одеса-Головна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздільна Сортувальна - Одеса-Головна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздільна Сортувальна та Одеса-Головна – 77.0 км. Ціна квитка на електричку Роздільна Сортувальна Одеса-Головна складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздільна Сортувальна -Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна Сортувальна — Одеса-Головна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Одеса-Головна — Роздільна Сортувальна