У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздольський - Клименівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздольський - Клименівка:

Поточний розклад електричок Роздольський - Клименівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 00 хв зі станції Роздольський і прибуває на станцію Клименівка о 06 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6524 сполученням Гаврилівка - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 59 хв. Між станціями Роздольський і Клименівка цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Біляївка(16.39), Північ(17.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздольський - Клименівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздольський Клименівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздольський - Клименівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздольський та Клименівка – 42.7 км. Ціна квитка на електричку Роздольський Клименівка складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6512 Лозова Харків 06.00
Роздольський
06.57
Клименівка
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 08.10
Роздольський
09.08
Клименівка
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 16.32
Роздольський
17.31
Клименівка
59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздольський -Клименівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздольський — Клименівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Клименівка — Роздольський