У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6512 Лозова — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Лозова - Харків номер 6512 відправляється зі станції Лозова о 05.10 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6512 Лозова - Харків пролягає по таким станціям як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 05.10
Заводська 05.13 1 хв  05.14 3 хв 
Хлібна 05.17 1 хв  05.18 7 хв 
Панютине 05.21 1 хв  05.22 11 хв 
Прядкін 05.28 1 хв  05.29 18 хв 
Герсеванівський 05.35 1 хв  05.36 25 хв 
Відпочинок 05.40 1 хв  05.41 30 хв 
Краснопавлівка 05.49 1 хв  05.50 39 хв 
Шульське 05.53 1 хв  05.54 43 хв 
Роздольський 05.59 1 хв  06.00 49 хв 
Біляївка 06.06 1 хв  06.07 56 хв 
Перемога 06.11 1 хв  06.12 1 г  1 хв 
878 Км 06.16 1 хв  06.17 1 г  6 хв 
872 Км 06.22 1 хв  06.23 1 г  12 хв 
Лихачове 06.28 2 хв  06.30 1 г  18 хв 
865 06.34 1 хв  06.35 1 г  24 хв 
Берека 06.39 1 хв  06.40 1 г  29 хв 
Трійчате 06.45 1 хв  06.46 1 г  35 хв 
Північ 06.49 1 хв  06.50 1 г  39 хв 
Новоберецька 06.54 1 хв  06.55 1 г  44 хв 
Клименівка 06.57 1 хв  06.58 1 г  47 хв 
Безпалівка 07.03 1 хв  07.04 1 г  53 хв 
Широніне 07.09 1 хв  07.10 1 г  59 хв 
Шурине 07.15 1 хв  07.16 2 г  5 хв 
Першотравневий 07.21 1 хв  07.22 2 г  11 хв 
829 Км 07.25 1 хв  07.26 2 г  15 хв 
Бірки 07.31 1 хв  07.32 2 г  21 хв 
Липкуватівка 07.38 1 хв  07.39 2 г  28 хв 
Єзерська 07.42 1 хв  07.43 2 г  32 хв 
Селекційна 07.48 1 хв  07.49 2 г  38 хв 
Міст 07.53 1 хв  07.54 2 г  43 хв 
Мерефа 07.59 1 хв  08.00 2 г  49 хв 
Артемівка 08.04 1 хв  08.05 2 г  54 хв 
Комарівка 08.09 1 хв  08.10 2 г  59 хв 
Південний 08.12 1 хв  08.13 3 г  2 хв 
Зелений Гай 08.15 1 хв  08.16 3 г  5 хв 
Високий 08.18 1 хв  08.19 3 г  8 хв 
Науковий 08.22 1 хв  08.23 3 г  12 хв 
Покотилівка 08.27 1 хв  08.28 3 г  17 хв 
Карачівка 08.31 1 хв  08.32 3 г  21 хв 
Липовий Гай 08.35 1 хв  08.36 3 г  25 хв 
Новоселівка 08.41 1 хв  08.42 3 г  31 хв 
Харків-Пас. 08.47 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6512 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31