У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6512 Лозова — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Лозова - Харків номер 6512 відправляється зі станції Лозова о 04.29 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 04.29
Заводська 04.32 1 хв  04.33 3 хв 
Хлібна 04.36 1 хв  04.37 7 хв 
Панютине 04.40 1 хв  04.41 11 хв 
Прядкін 04.47 1 хв  04.48 18 хв 
Герсеванівський 04.54 1 хв  04.55 25 хв 
Відпочинок 04.59 1 хв  05.00 30 хв 
Краснопавлівка 05.08 1 хв  05.09 39 хв 
Шульське 05.12 1 хв  05.13 43 хв 
Роздольський 05.18 1 хв  05.19 49 хв 
Біляївка 05.25 1 хв  05.26 56 хв 
Перемога 05.30 1 хв  05.31 1 г  1 хв 
878 Км 05.35 1 хв  05.36 1 г  6 хв 
872 Км 05.41 1 хв  05.42 1 г  12 хв 
Лихачове 05.47 2 хв  05.49 1 г  18 хв 
865 05.53 1 хв  05.54 1 г  24 хв 
Берека 05.58 1 хв  05.59 1 г  29 хв 
Трійчате 06.04 1 хв  06.05 1 г  35 хв 
Північ 06.08 1 хв  06.09 1 г  39 хв 
Новоберецька 06.13 1 хв  06.14 1 г  44 хв 
Клименівка 06.16 1 хв  06.17 1 г  47 хв 
Безпалівка 06.22 1 хв  06.23 1 г  53 хв 
Широніне 06.28 1 хв  06.29 1 г  59 хв 
Шурине 06.34 1 хв  06.35 2 г  5 хв 
Першотравневий 06.40 1 хв  06.41 2 г  11 хв 
829 Км 06.44 1 хв  06.45 2 г  15 хв 
Бірки 06.50 1 хв  06.51 2 г  21 хв 
Липкуватівка 06.57 1 хв  06.58 2 г  28 хв 
Єзерська 07.01 1 хв  07.02 2 г  32 хв 
Селекційна 07.07 1 хв  07.08 2 г  38 хв 
Міст 07.12 1 хв  07.13 2 г  43 хв 
Мерефа 07.18 2 хв  07.20 2 г  49 хв 
Артемівка 07.24 1 хв  07.25 2 г  55 хв 
Комарівка 07.29 1 хв  07.30 3 г 
Південний 07.32 1 хв  07.33 3 г  3 хв 
Зелений Гай 07.35 1 хв  07.36 3 г  6 хв 
Високий 07.38 1 хв  07.39 3 г  9 хв 
Науковий 07.42 1 хв  07.43 3 г  13 хв 
Покотилівка 07.47 1 хв  07.48 3 г  18 хв 
Карачівка 07.51 1 хв  07.52 3 г  22 хв 
Липовий Гай 07.55 2 хв  07.57 3 г  26 хв 
Новоселівка 08.02 2 хв  08.04 3 г  33 хв 
Харків-Пас. 08.09 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6512 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031