У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6512 Лозова — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Лозова - Харків номер 6512 відправляється зі станції Лозова о 05.10 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6512 Лозова - Харків пролягає по таким станціям як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 05.10
Заводська 05.13 1 хв  05.14 3 хв 
Хлібна 05.17 1 хв  05.18 7 хв 
Панютине 05.21 1 хв  05.22 11 хв 
Прядкін 05.28 1 хв  05.29 18 хв 
Герсеванівський 05.35 1 хв  05.36 25 хв 
Відпочинок 05.40 1 хв  05.41 30 хв 
Краснопавлівка 05.49 1 хв  05.50 39 хв 
Шульське 05.53 1 хв  05.54 43 хв 
Роздольський 05.59 1 хв  06.00 49 хв 
Біляївка 06.06 1 хв  06.07 56 хв 
Перемога 06.11 1 хв  06.12 1 г  1 хв 
878 Км 06.16 1 хв  06.17 1 г  6 хв 
872 Км 06.22 1 хв  06.23 1 г  12 хв 
Лихачове 06.28 2 хв  06.30 1 г  18 хв 
865 06.34 1 хв  06.35 1 г  24 хв 
Берека 06.39 1 хв  06.40 1 г  29 хв 
Трійчате 06.45 1 хв  06.46 1 г  35 хв 
Північ 06.49 1 хв  06.50 1 г  39 хв 
Новоберецька 06.54 1 хв  06.55 1 г  44 хв 
Клименівка 06.57 1 хв  06.58 1 г  47 хв 
Безпалівка 07.03 1 хв  07.04 1 г  53 хв 
Широніне 07.09 1 хв  07.10 1 г  59 хв 
Шурине 07.15 1 хв  07.16 2 г  5 хв 
Першотравневий 07.21 1 хв  07.22 2 г  11 хв 
829 Км 07.25 1 хв  07.26 2 г  15 хв 
Бірки 07.31 5 хв  07.36 2 г  21 хв 
Липкуватівка 07.42 1 хв  07.43 2 г  32 хв 
Єзерська 07.46 1 хв  07.47 2 г  36 хв 
Селекційна 07.52 1 хв  07.53 2 г  42 хв 
Міст 07.57 1 хв  07.58 2 г  47 хв 
Мерефа 08.03 1 хв  08.04 2 г  53 хв 
Артемівка 08.08 1 хв  08.09 2 г  58 хв 
Комарівка 08.13 1 хв  08.14 3 г  3 хв 
Південний 08.16 1 хв  08.17 3 г  6 хв 
Зелений Гай 08.19 1 хв  08.20 3 г  9 хв 
Високий 08.22 1 хв  08.23 3 г  12 хв 
Науковий 08.26 1 хв  08.27 3 г  16 хв 
Покотилівка 08.31 1 хв  08.32 3 г  21 хв 
Карачівка 08.35 1 хв  08.36 3 г  25 хв 
Липовий Гай 08.39 1 хв  08.40 3 г  29 хв 
Новоселівка 08.45 1 хв  08.46 3 г  35 хв 
Харків-Пас. 08.51 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6512 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930