У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Клименівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клименівка:

Актуальний розклад електричок по станції Клименівка містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Клименівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Лихачове, Гаврилівка, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 52 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Новоберецька, Безпалівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Клименівка відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Гаврилівка, Дубове - Харків-Пас., Харків-Пас. - Лихачове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клименівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6508 Біляївка Харків 05.23 1 хв  05.24 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.57 1 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6852* Дубове Харків 09.00 1 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
6511* Харків Лихачове 09.23 1 хв  09.24 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 10.18 1 хв  10.19 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Гаврилівка 10.33 1 хв  10.34 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 14.06 1 хв  14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853* Харків Гаврилівка 14.06 1 хв  14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522* Лихачове Харків 14.24 1 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6524* Гаврилівка Харків 17.31 1 хв  17.32 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 19.07 1 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.51 1 хв  19.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Клименівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Клименівка