У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздольський - Зелений Гай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздольський - Зелений Гай:

Поточний розклад електричок Роздольський - Зелений Гай включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 00 хв зі станції Роздольський і прибуває на станцію Зелений Гай о 08 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 20 хв. Між станціями Роздольський і Зелений Гай цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Біляївка(08.17), Північ(09.00), 829 Км(09.36), Артемівка(10.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздольський - Зелений Гай, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздольський Зелений Гай ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздольський - Зелений Гай можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздольський та Зелений Гай – 94.1 км. Ціна квитка на електричку Роздольський Зелений Гай складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6512 Лозова Харків 06.00
Роздольський
08.15
Зелений Гай
2 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 08.10
Роздольський
10.30
Зелений Гай
2 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 09.32
Роздольський
11.50
Зелений Гай
2 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 16.32
Роздольський
18.48
Зелений Гай
2 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздольський -Зелений Гай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздольський — Зелений Гай

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зелений Гай — Роздольський