У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6516 Лозова — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Лозова - Харків номер 6516 відправляється зі станції Лозова о 08.25 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6516 Лозова - Харків пролягає по таким станціям як Прядкін, Шульське, 878 Км, Берека, Клименівка, Першотравневий, Єзерська, Артемівка, Високий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 08.25
Заводська 08.29 1 хв  08.30 4 хв 
Хлібна 08.33 1 хв  08.34 8 хв 
Панютине 08.37 1 хв  08.38 12 хв 
Прядкін 08.44 1 хв  08.45 19 хв 
Герсеванівський 08.51 2 хв  08.53 26 хв 
Відпочинок 08.57 1 хв  08.58 32 хв 
Краснопавлівка 09.06 2 хв  09.08 41 хв 
Шульське 09.11 1 хв  09.12 46 хв 
Роздольський 09.17 1 хв  09.18 52 хв 
Біляївка 09.25 1 хв  09.26 1 г 
Перемога 09.30 1 хв  09.31 1 г  5 хв 
878 Км 09.35 1 хв  09.36 1 г  10 хв 
872 Км 09.41 1 хв  09.42 1 г  16 хв 
Лихачове 09.49 1 хв  09.50 1 г  24 хв 
865 09.55 1 хв  09.56 1 г  30 хв 
Берека 10.00 1 хв  10.01 1 г  35 хв 
Трійчате 10.06 1 хв  10.07 1 г  41 хв 
Північ 10.10 1 хв  10.11 1 г  45 хв 
Новоберецька 10.15 1 хв  10.16 1 г  50 хв 
Клименівка 10.18 1 хв  10.19 1 г  53 хв 
Безпалівка 10.24 1 хв  10.25 1 г  59 хв 
Широніне 10.30 1 хв  10.31 2 г  5 хв 
Шурине 10.36 1 хв  10.37 2 г  11 хв 
Першотравневий 10.41 1 хв  10.42 2 г  16 хв 
829 Км 10.45 1 хв  10.46 2 г  20 хв 
Бірки 10.51 1 хв  10.52 2 г  26 хв 
Липкуватівка 10.58 1 хв  10.59 2 г  33 хв 
Єзерська 11.02 1 хв  11.03 2 г  37 хв 
Селекційна 11.08 1 хв  11.09 2 г  43 хв 
Міст 11.13 2 хв  11.15 2 г  48 хв 
Мерефа 11.20 2 хв  11.22 2 г  55 хв 
Артемівка 11.26 1 хв  11.27 3 г  1 хв 
Комарівка 11.30 1 хв  11.31 3 г  5 хв 
Південний 11.33 1 хв  11.34 3 г  8 хв 
Зелений Гай 11.36 1 хв  11.37 3 г  11 хв 
Високий 11.39 1 хв  11.40 3 г  14 хв 
Науковий 11.43 1 хв  11.44 3 г  18 хв 
Покотилівка 11.47 1 хв  11.48 3 г  22 хв 
Карачівка 11.51 1 хв  11.52 3 г  26 хв 
Липовий Гай 11.55 2 хв  11.57 3 г  30 хв 
Новоселівка 12.02 1 хв  12.03 3 г  37 хв 
Харків-Пас. 12.07 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6516 Лозова — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031