У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздори - Краснощокове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздори - Краснощокове:

Поточний розклад електричок Роздори - Краснощокове включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 57 хв зі станції Роздори і прибуває на станцію Краснощокове о 18 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6122 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине, в цьому випадку поїздка займе 0 г 58 хв. Між станціями Роздори і Краснощокове цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них 262 км(18.03), 276 Км(18.23), Улянівка(18.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздори - Краснощокове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздори Краснощокове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздори - Краснощокове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздори та Краснощокове – 59.0 км. Ціна квитка на електричку Роздори Краснощокове складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6104 Синельникове Чаплине 05.48
Роздори
06.46
Краснощокове
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6110 Дніпро Чаплине 10.23
Роздори
11.21
Краснощокове
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6122 Дніпро Чаплине 17.57
Роздори
18.55
Краснощокове
58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздори -Краснощокове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздори — Краснощокове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Краснощокове — Роздори