У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздори - Павлоград
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздори - Павлоград:

Поточний розклад електричок Роздори - Павлоград включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 32 хв зі станції Роздори і прибуває на станцію Павлоград о 12 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6833-6834 сполученням Чаплине - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Роздори і Павлоград цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Вишнівецьке(10.41), Зайцеве(11.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздори - Павлоград, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздори Павлоград ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздори - Павлоград можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6833-6834* Чаплине Лозова 10.32
Роздори
12.04
Павлоград-1
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздори -Павлоград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .