У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздори - Просяна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздори - Просяна:

Поточний розклад електричок Роздори - Просяна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 10 хв зі станції Роздори і прибуває на станцію Просяна о 23 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6130 сполученням Дніпро-Головний - Межова, в цьому випадку поїздка займе 1 г 15 хв. Між станціями Роздори і Просяна цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них 262 км(22.15), Чаплине(23.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздори - Просяна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздори Просяна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздори - Просяна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздори та Просяна – 64.9 км. Ціна квитка на електричку Роздори Просяна складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6130 Дніпро Межова 22.10
Роздори
23.25
Просяна
1 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздори -Просяна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздори — Просяна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Просяна — Роздори