У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Межова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Межова:

Актуальний розклад електричок по станції Межова містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Межова з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Покровськ, Чаплине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 35 хв до пункту призначення Чаплине. Найближчі станції та зупинні пункти 347 Км, Демурине, Удачна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Межова відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чаплине - Покровськ, Покровськ - Чаплине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Межова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6130 Дніпро Межова 00.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6109 Межова Дніпро 03.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6148 Чаплине Покровськ 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6145 Покровськ Чаплине 09.43 1 хв  09.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6112 Чаплине Покровськ 12.51 1 хв  12.52 Курсує щоденно - переглянути
6123 Покровськ Чаплине 14.34 1 хв  14.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Межова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Межова