У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнятів - Яворів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рожнятів - Яворів:

Поточний розклад електричок Рожнятів - Яворів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 27 хв зі станції Рожнятів і прибуває на станцію Яворів о 23 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6425 сполученням Івано-Франківськ - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями Рожнятів і Яворів цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рожнятів - Яворів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рожнятів Яворів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рожнятів - Яворів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рожнятів та Яворів – 18.7 км. Ціна квитка на електричку Рожнятів Яворів складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6423 Івано-Франківськ Стрий 10.55
Рожнятів
11.36
Яворів
41 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 22.27
Рожнятів
23.08
Яворів
41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рожнятів -Яворів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожнятів — Яворів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яворів — Рожнятів