У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнівка - Осинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рожнівка - Осинівка:

Поточний розклад електричок Рожнівка - Осинівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 02 хв зі станції Рожнівка і прибуває на станцію Осинівка о 12 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6242 сполученням Гребінка - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Рожнівка і Осинівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рожнівка - Осинівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рожнівка Осинівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рожнівка - Осинівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рожнівка та Осинівка – 16.8 км. Ціна квитка на електричку Рожнівка Осинівка складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6242 Гребінка Бахмач 12.02
Рожнівка
12.30
Осинівка
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рожнівка -Осинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожнівка — Осинівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Осинівка — Рожнівка