У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Осинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осинівка:

Актуальний розклад електричок по станції Осинівка містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Осинівка з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Бахмач-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 46 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Варварівський, 684 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Осинівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Гребінка, Гребінка - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осинівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6333 Бахмач Гребінка 06.14 1 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
6242 Гребінка Бахмач 12.31 1 хв  12.32 Курсує щоденно - переглянути
6245 Бахмач Гребінка 16.45 1 хв  16.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Осинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Осинівка