У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнівка - Сосинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рожнівка - Сосинівка:

Поточний розклад електричок Рожнівка - Сосинівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 11 хв зі станції Рожнівка і прибуває на станцію Сосинівка о 19 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Бахмач-Пас. - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 23 хв. Між станціями Рожнівка і Сосинівка цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них 702 Км(06.47), 727 Км(07.34), Прилуки(08.07), 773 Км(08.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рожнівка - Сосинівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рожнівка Сосинівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рожнівка - Сосинівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рожнівка та Сосинівка – 78.8 км. Ціна квитка на електричку Рожнівка Сосинівка складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333 Бахмач Гребінка 06.40
Рожнівка
09.03
Сосинівка
2 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6245 Бахмач Гребінка 17.11
Рожнівка
19.26
Сосинівка
2 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рожнівка -Сосинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожнівка — Сосинівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сосинівка — Рожнівка