У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнівка - Тарасівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рожнівка - Тарасівка:

Поточний розклад електричок Рожнівка - Тарасівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 11 хв зі станції Рожнівка і прибуває на станцію Тарасівка о 19 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Бахмач-Пас. - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 51 хв. Між станціями Рожнівка і Тарасівка цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них 702 Км(06.47), 727 Км(07.34), Прилуки(08.07), 773 Км(08.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рожнівка - Тарасівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рожнівка Тарасівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рожнівка - Тарасівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рожнівка та Тарасівка – 91.0 км. Ціна квитка на електричку Рожнівка Тарасівка складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333 Бахмач Гребінка 06.40
Рожнівка
09.31
Тарасівка
2 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути
6245 Бахмач Гребінка 17.11
Рожнівка
19.48
Тарасівка
2 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рожнівка -Тарасівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожнівка — Тарасівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тарасівка — Рожнівка