У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розкопане - Староустенці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розкопане - Староустенці:

Поточний розклад електричок Розкопане - Староустенці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 07 хв зі станції Розкопане і прибуває на станцію Староустенці о 18 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6294-6295 сполученням Жашків - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Розкопане і Староустенці цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розкопане - Староустенці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розкопане Староустенці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розкопане - Староустенці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розкопане та Староустенці – 27.5 км. Ціна квитка на електричку Розкопане Староустенці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6294-6295 Жашків Козятин 17.07
Розкопане
18.08
Староустенці
1 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розкопане -Староустенці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розкопане — Староустенці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Староустенці — Розкопане