У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розлуч - Конюшки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розлуч - Конюшки:

Поточний розклад електричок Розлуч - Конюшки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 55 хв зі станції Розлуч і прибуває на станцію Конюшки о 17 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6018 сполученням Сянки - Львів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 14 хв. Між станціями Розлуч і Конюшки цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Ясениця(06.15), Созань(07.00), Калинів(08.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розлуч - Конюшки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розлуч Конюшки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розлуч - Конюшки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розлуч та Конюшки – 64.0 км. Ціна квитка на електричку Розлуч Конюшки складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6018 Сянки Львів 06.08
Розлуч
08.22
Конюшки
2 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6022 Сянки Львів 15.55
Розлуч
17.42
Конюшки
1 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розлуч -Конюшки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розлуч — Конюшки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Конюшки — Розлуч