У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Сянки - Львів номер 6022 відправляється зі станції Сянки о 14.46 і прибуває на станцію Львів о 19.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6022 Сянки - Львів пролягає по таким станціям як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, Турчиновичі, 63 Км, Хлопчиці, Коропуж, Любень-Великий, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 14.46
Бенькове 14.51 1 хв  14.52 5 хв 
Соколики 14.59 1 хв  15.00 13 хв 
Турочки 15.09 1 хв  15.10 23 хв 
Яблонка 15.17 1 хв  15.18 31 хв 
Нижня Яблунька 15.22 1 хв  15.23 36 хв 
Турка 15.27 1 хв  15.28 41 хв 
Явора 15.35 1 хв  15.36 49 хв 
123 Км 15.40 1 хв  15.41 54 хв 
Бойківська 15.45 1 хв  15.46 59 хв 
Волосянка 15.50 1 хв  15.51 1 г  4 хв 
Розлуч 15.54 1 хв  15.55 1 г  8 хв 
Ясениця 16.02 1 хв  16.03 1 г  16 хв 
Лопушанка 16.10 1 хв  16.11 1 г  24 хв 
Стрілки 16.15 1 хв  16.16 1 г  29 хв 
Верхній Лужок 16.21 1 хв  16.22 1 г  35 хв 
Бусовисько 16.25 1 хв  16.26 1 г  39 хв 
Терешів Спас 16.31 1 хв  16.32 1 г  45 хв 
Старий Самбір 16.38 1 хв  16.39 1 г  52 хв 
Созань 16.43 1 хв  16.44 1 г  57 хв 
Турчиновичі 16.49 1 хв  16.50 2 г  3 хв 
Ваньковичі 16.53 1 хв  16.54 2 г  7 хв 
Стрілковичі 16.58 1 хв  16.59 2 г  12 хв 
Самбір 17.07 13 хв  17.20 2 г  21 хв 
63 Км 17.27 1 хв  17.28 2 г  41 хв 
Калинів 17.36 1 хв  17.37 2 г  50 хв 
Конюшки 17.42 1 хв  17.43 2 г  56 хв 
Луки 17.46 1 хв  17.47 3 г 
Хлопчиці 17.50 1 хв  17.51 3 г  4 хв 
Новосілки 17.54 1 хв  17.55 3 г  8 хв 
Рудки 18.01 2 хв  18.03 3 г  15 хв 
39 Км 18.07 1 хв  18.08 3 г  21 хв 
Коропуж 18.14 2 хв  18.16 3 г  28 хв 
Хишевичі 18.20 1 хв  18.21 3 г  34 хв 
Комарно 18.29 4 хв  18.33 3 г  43 хв 
Порічне 18.37 1 хв  18.38 3 г  51 хв 
Любень-Великий 18.44 2 хв  18.46 3 г  58 хв 
Містки 18.52 1 хв  18.53 4 г  6 хв 
Ставчани 18.59 1 хв  19.00 4 г  13 хв 
Оброшин 19.08 1 хв  19.09 4 г  22 хв 
Скнилів 19.15 1 хв  19.16 4 г  29 хв 
Львів 19.26 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6022 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930