У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсішки - Паланка-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсішки - Паланка-1:

Поточний розклад електричок Розсішки - Паланка-1 включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 30 хв зі станції Розсішки і прибуває на станцію Паланка-1 о 13 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6424 сполученням Вапнярка - Умань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Розсішки і Паланка-1 цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсішки - Паланка-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсішки Паланка-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсішки - Паланка-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсішки та Паланка-1 – 3.0 км. Ціна квитка на електричку Розсішки Паланка-1 складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6422 Христинівка Умань 06.49
Розсішки
06.54
Паланка-1
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6355 Черкаси Умань 13.30
Розсішки
13.34
Паланка-1
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6424 Вапнярка Умань 18.30
Розсішки
18.36
Паланка-1
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсішки -Паланка-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсішки — Паланка-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Паланка-1 — Розсішки