У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсішки - Володимирівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсішки - Володимирівка:

Поточний розклад електричок Розсішки - Володимирівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 24 хв зі станції Розсішки і прибуває на станцію Володимирівка о 18 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356 сполученням Умань - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 4 г 23 хв. Між станціями Розсішки і Володимирівка цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них Христинівка(14.37), 161 Км(15.35), Розсохуватка(16.34), 226 Км(17.16), Шпола(17.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсішки - Володимирівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсішки Володимирівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсішки - Володимирівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356 Умань Черкаси 14.24
Розсішки
18.47
Володимирівка
4 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсішки -Володимирівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсішки — Володимирівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Володимирівка — Розсішки