У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсохуватка - Шахта
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсохуватка - Шахта:

Поточний розклад електричок Розсохуватка - Шахта включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 35 хв зі станції Розсохуватка і прибуває на станцію Шахта о 17 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356 сполученням Умань - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Розсохуватка і Шахта цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсохуватка - Шахта, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсохуватка Шахта ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсохуватка - Шахта можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсохуватка та Шахта – 24.0 км. Ціна квитка на електричку Розсохуватка Шахта складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356 Умань Черкаси 16.35
Розсохуватка
17.10
Шахта
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсохуватка -Шахта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсохуватка — Шахта

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шахта — Розсохуватка