У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсохуватка - Яроватка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсохуватка - Яроватка:

Поточний розклад електричок Розсохуватка - Яроватка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 18 хв зі станції Розсохуватка і прибуває на станцію Яроватка о 12 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 1 г 29 хв. Між станціями Розсохуватка і Яроватка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Степна(11.27), Подібне(12.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсохуватка - Яроватка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсохуватка Яроватка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсохуватка - Яроватка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсохуватка та Яроватка – 64.0 км. Ціна квитка на електричку Розсохуватка Яроватка складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355 Черкаси Умань 11.18
Розсохуватка
12.47
Яроватка
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсохуватка -Яроватка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсохуватка — Яроватка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яроватка — Розсохуватка